Kronika

Kronika první republiky

21 jedinečných publikací o první republice, která trvala právě 21 let. Zjistěte, jak první republika vypadala, rok po roce. Publikace v sobě obsahují také zlaté či stříbrné medaile, díky čemuž se stávají hodnotnou investicí.

Kronika první republiky
Název knihy:Kronika první republiky
Autor:Pavel Kosatík
Jaroslav Moravec
Rok vydání:Každý rok nový díl
Limitovaná edice:21 ks zlaté edice, 100 ks stříbrné edice
Jazyk:CZ

Jedinečný komplet zlatých či stříbrných
pamětních medailí s texty renomovaných historiků
představuje unikátní sběratelskou příležitost

21 dílů exkluzivních publikací mapujících
významné události první republiky rok po roce

Spojení originální kolekce dukátových
medailí s výjimečnou knihou pojednávající
o naší poutavé minulosti

Popis knih

Každý rok v říjnu bude vydána publikace, která bude popisovat události první republiky. Jedná se o jedinečnou sběratelskou příležitost – 21 let, 21 výjimečných knih, originální zlaté či stříbrné medaile – získejte rodinnou sbírku pro další generace. Čtyři investiční medaile, které ke Kronice první republiky patří, budou ve formátu dukátu, dvoudukátu, pětidukátu a desetidukátu. Budou raženy jak ve zlatě, tak ve stříbře a symbolizují důležité události v první republice.

Autoři

Za všemi publikacemi stojí především tito dva autoři, Pavel Kosatík, spisovatel a scénárista, který se specializuje především na novodobou historii a působí také jako esejista ohledně českých dějin, a Jaroslav Moravec, numismatik působící v České národní bance, který se postaral o stránku investičních medailí.

Na designu investičních medailí se dále podíleli Zbyněk Fotjů, Jiří Harcuba, Vladimír Oppl a Vladimír Pavlica.

Více o publikaci

První díl kolekce Kroniky první republiky je dostupný ve dvou vydáních – Zlatá a stříbrná edici. Zlatá edice obsahuje také 4 originální zlaté medaile ryzosti 986,1/1000. Vytištěno bude vždy pouze 21 kusů. Stříbrná edice, jak již název napovídá, obsahuje 4 stříbrné medaile a výtisků každého dílu bude pouze 100. Limitované edice prvního dílu, ať už zlaté či stříbrné edice, jsou dodávány v exklusivním dárkovém balení. Více se o publikaci dozvíte zde.