Epopej

Epopej

Všech 20 velkoformátových pláten Slovanské epopeje od slavného českého umělce Alfonse Muchy v knižní podobě, to je kniha epopej. Jedná se o limitovanou edici a jedinečnou příležitost investice do umění.

Epopej
Název knihy:Epopej
Autor:Jan William Drnek
Rok vydání:2019
Limitovaná edice:200 ks
Vazba:Pevná, ručně šitá
Počet stran:366
Jazyk:CZ, ENG

Unikátní investiční kniha
české výroby v limitované edici

Plátna Muchovy Epopeje i s jejími nejmenšími
detaily na dosah v exkluzivní podobě

Luxusní sběratelská publikace v nejlepší
dostupné fotografické a tiskové technologii

Popis knihy

Ztvárnění velkolepého díla, knihy epopej, se chopil český fotograf Jan William Drnek. Kniha epopej je unikátní také díky speciální technice tisku. Plátna v knize jsou zachycena tak dokonale a detailně, jako byste si je prohlíželi v galerii. Většinu stran v knize tvoři zdigitalizovaná plátna Slovanské epopeje, textové stránky jsou informativní a podíleli se na nich přední čeští filozofové, kurátoři a historikové. Kniha je velká 62 cm x 42 cm a je vázána ručně.

O autorovi

Autorem knihy epopej je český profesionální fotograf a specialista na velkoformátové fotografování Jan William Drnek. Specializuje se na techniky HDR a panoramatické velkoformátové fotografování s vysokým rozlišením, a to i přesto, že vystudoval kybernetiku. Digitalizace Slovanské epopeje od Alfonse Muchy probíhala ve Veletržním paláci v Praze pod taktovkou právě J. W. Drnky. Transformace všech 20 pláten do knižní podoby trvala fotografovi necelé dva roky.

Více o knize

Velkoformátová obrazová kniha v sobě přináší unikátní artefakty, které dodávají celé knize na silnějším zážitku při jejím listování.

Rafinované pouzdro, které poslouží i jako stojan, šperk se slunečním kamenem – jantarem, který navrhla sama vnučka slavného Alfonse Muchy – Jarmila Mucha Plocková, dále kameny, které symbolizují dobu vyobrazenou na plátnech. Neméně podstatnou je lupa, díky které si můžete prohlédnout ty nejmenší detaily zachycené v měřítku 1:1. Posledním artefaktem je certifikát z konopného listu o pravosti díla, který v sobě obsahuje piliny lípy, stromu Slovanů.