Kniha jako vynikající investice

Vhodný způsob investování může jednoduše zhodnotit Vaše finance. Cenné papíry, nemovitosti, zlato? Jistě, ale existuje i velmi sofistikovaný, a navíc bezpečný způsob investování – nákup umění v podobě investiční knihy.

Investiční knihy jsou celosvětovým trendem

Tzv. investiční knihy představují umělecky hodnotnou publikaci, která je v limitovaném nákladu připravena pro své čtenáře, milovníky umění, a především šikovné investory. Celosvětový trend hovoří jasně, publikace tohoto typu jsou mezi zákazníky stále oblíbenější. Ať už se jedná o encyklopedie, životopisné příběhy, fotografie – kvalita zpracování a investiční potenciál spolu jdou ruku v ruce.

Jednotlivé výtisky limitované edice mají svá pořadová čísla a největší zájem je tradičně o první desítku, která bývá zpravidla předem rezervována od těch nejprogresivnějších znalců a ekonomicky zdatných investorů. Vydavatelství garantuje, že v budoucnu nedojde k dotisku knihy, počet svazků je pevně dán od samého prvopočátku, což představuje trvalou garanci nominální hodnoty.Otevřená investiční kniha v knihovně

Nejdražší kniha na českém trhu

Současnou novinkou a zároveň nejdražší knihou na českém trhu je „epopej“. Tato luxusní sběratelská publikace je naprostým světovým unikátem. Ve zcela mimořádné podobě prezentuje příběh Muchova epochálního díla Slovanská epopej. Vysoce kvalitní velkoformátový tisk je zasazen do speciálního umělecky provedeného rukodělného pouzdra, které je navíc doplněno lupou pro detailní zážitek z obrazů a ozdobeno drahými kameny a speciálně navrženým šperkem z dílny Jarmily Mucha Plockové.

Tento pravý skvost a naprostý světový unikát představuje kromě mimořádné umělecké hodnoty také skvělou investiční příležitost právě pro Vás. Investujte chytře, investice do českého umění se vyplatí. Staňte se hrdými majiteli své vlastní „Slovanské epopeje“ a nebudete tohoto kroku litovat. Vy ani Vaši blízcí. Rodinný kapitál se nákupem tohoto díla rozrůstá o další hodnotný skvost.

Vintage kniha v knihovně

Sázka na jistotu

Pořídit knihu z limitované sběratelské edice je sázkou na jistotu. Knihy představují zcela bezúdržbovou a bezrizikovou investici. Nemusíte řešit žádné speciální skladovací prostory ani postupy, jak o ně pečovat. Zkrátka nakoupíte, obsadíte čestnou pozici své knihovny doma či v pracovně a už se můžete jenom těšit. Krásou a vzrůstající hodnotou knihy v čase. Investování do knih je ušlechtilé a bezpečné, jistota budoucího výnosu je zaručena. Investice do umění představuje jasnou investici do budoucnosti.

Hodnotný dar

S knihou se potěšíte osobně nebo ji můžete zakoupit a věnovat svým dětem, přátelům či obchodním partnerům. Užít si uměleckou kvalitu formy i obsahu, vychutnat okem obraz i příběh, a navíc vlastnit poklad, který se zhodnocuje v čase – tomu říkáme ideální dárek pro speciální příležitost.

Investujte ušlechtile i chytře zároveň. Investiční knihy jsou volbou pro ty pravé znalce.